178.25 Kč
127.25 Kč
- Nabídka platí do 1.10.2026
O produktu
AL RIFAI CASHEW TRUFFLE 150G
100 g = 118.83 Kč (standardní cena)
100 g = 84.83 Kč (akce)
Kód produktu: 2053368
Strojově přeloženo
178.25 Kč
127.25 Kč
AL RIFAI CASHEW TRUFFLE 150G
100 g = 118.83 Kč (standardní cena)
100 g = 84.83 Kč (akce)
Kód produktu: 2053368
Strojově přeloženo
Probíhá přidávání produktu do košíku, prosím, čekejte.
Ještě můžete přidat 4 produkt. produkty. produktů. Pro výběr prodejny a dokončení rezervace pokračujte do košíku.
Košík je naplněn. Pro výběr prodejny a dokončení rezervace pokračujte do košíku.
Pro přidání do oblíbených se prosím přihlaste.
Pro zapnutí upozornění na akce se prosím přihlaste.