| Přehled novinek


Nejlepší recepty na silvestrovské drinky!

Který je váš favorit?

S Travel FREE bude váš Silvestr hračkou. Staňte se hvězdou svého domácího baru a oslavte poslední noc v roce s těmi nejlepšími a nejoblíbenějšími světovými drinky. Ale nepřežeňte to, ať vás ráno nebolí hlava. Na zdraví!


Složení: 

160 ml vaječného likéru  
12 cl brandy
400 ml mléka  
100 g smetany
skořice
8 lžiček třtinového cukru  

Mléko za stálého míchání zahřejte v hrnci (nevařte!). Rozdělte vaječný koňak, brandy a cukr do čtyř sklenic a promíchejte. Do sklenic nalijte teplé mléko a dobře promíchejte. Smetanu ušlehejte do tuha. Na každý z nápojů dejte krémovou polevu a případně posypte trochou skořice. Vychutnejte si Bombardino, dokud je ještě horké.


Složení:

1 fl bílého vína (sekt nebo prosecco).
1 l perlivé vody
4 zw bazalka na ozdobu
100 ml vodky 
1 ks pomeranč
2 ks citron 
3 lžíce brusinek
0,5 ks citronu (vymačkaná šťáva)

Nejprve dejte do misky na bowle omyté a nadrobno nakrájené ovoce, jako jsou pomeranče, citrony či brusinky. Zalijte je vodkou. Poté vše zalijte vínem. Aby bowle nebyla příliš "těžká", přidejte na závěr sodu. Poté vymačkejte půlku citronu a nalijte ji do sklenice. Bowli promíchejte a nechte ji alespoň 2 hodiny chladit. Podávejte ve sklenicích s lístky bazalky, kostkami ledu a brčkem.Složení:

6 cl karibského rumu
1 limetka
2 lžíce třtinového cukru (hnědého)
5 lžic drceného ledu

Odřízněte oba konce limetek, nakrájejte je na osminky a vložte je do sklenice. Posypte je třinovým cukrem a kousky limetek vymačkejte drtítkem. Nakonec přidejte rum. Sklenici naplňte drceným ledem a vše dobře promíchejte. V případě potřeby přidejte kapku neperlivé vody a koktejl podávejte s brčkem.


Složení:

5 cl vodky
0,5 ks limetky (vymačkané)
320 ml zázvorového piva na doplnění
10 kostek ledu

Pro přípravu Vodka Mule nejprve vymačkejte limetku. Nalijte vodku do měděného hrnku a ihned ji naplňte kostkami ledu. Nyní zalijte led limetkovou šťávou. Doplňte zázvorovým pivem a opatrně promíchejte barovou lžící. Na ozdobu použijte klínky limetky a lístky máty.


Složení:

4 cl ginu
3 kostky ledu
0,25 l toniku
1 vymačkaný citron nebo limetka

Nalijte gin do sklenice na highball s kostkami ledu a podle chuti dolijte tonikem. Ozdobte plátkem citronu nebo limetky, kostkami ledu a brčkem.

 

 

Akce platí od 30.12.2022 do 12.01.2023.
Kompletní akční nabídku najdete zde.

 

Zpět na hlavní stránku