| Přehled novinek


Aktuálně otevřené prodejny

Všechny informace pro váš nákup v Travel FREE

Většina prodejen Travel FREE zůstává i nadále otevřena! Před případnou cestou na některou z našich otevřených prodejen doporučujeme ověřit si informace o provozu přímo v detailu prodejny u otevíracích hodin. Informace průběžně aktualizujeme. 

V prodejnách v Aši (obě prodejny), Hřensku 2, Kraslicích, Petrovicích, Potůčkách, Rozvadově, Rozvadově 2, Rožanech, Svatém Kříži 2, HranicíchHevlíně, Stožci a v Železné je vzhledem k aktuální situaci přerušen provoz. Na těchto prodejnách si však můžete v případě zájmu objednat své oblíbené zboží a domluvit se na výdeji na emailové adrese info@travel-free.cz.

Na základě platného vládního opatření ze dne 27.12.2020 Vám oproti obvyklému sortimentu nemůžeme nabídnout módní doplňky (mimo brýle a sluneční brýle) a textil (mimo dětskou módu a dětskou obuv). Ze sortimentu Tchibo Prozente a home decor pak nabízíme pouze domácí a papírnické potřeby a železářství. 

Vaše zdraví a zdraví našich zaměstnanců je pro nás to nejdůležitější. Pro ještě větší bezpečnost připomínáme platná hygienická opatření:

  • Vstup do prodejny je umožněn pouze se zakrytými ústy a nosem dle aktuální vyhlášky ministerstva zdravotnictví.
  • Dodržujte dvoumetrové rozestupy k dalším osobám. 
  • Dbejte zvýšených hygienických opatření (dezinfekujte si ruce nebo používejte jednorázové rukavice).
  • Využívejte pokud možno bezkontaktních plateb. 
  • Dodržujte případné další pokyny prodejního personálu.
  • Počet zákazníků na prodejní ploše je na základě vládního nařízení omezen na 15mna zákazníka. Vstup do prodejny tak může být regulován.

Situaci pro vás nadále sledujeme a informace budeme průběžně aktualizovat. Případné dotazy rádi zodpovíme na emailové adrese info@travel-free.cz.

Zpět na hlavní stránku